Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക
