Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस
