Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: content
nl: inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Overview
nl: Overzicht

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: The changes have been saved.
nl: De veranderingen zijn opgeslagen.

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: You must specify a valid role name.
nl: U moet een geldige rolnaam opgeven.

en: The role has been added.
nl: De rol is toegevoegd.

en: All users
nl: Alle gebruikers
