Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
