Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Add role
ta: பாத்திரத்தைத் சேர்

en: You must specify a valid role name.
ta: நீங்கள் கண்டிப்பாக முறையான பாத்திரப்பெயரை குறிப்பட வேண்டும்.

en: The role has been added.
ta: பாத்திரம் சேர்க்கப்பட்டது.
