Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: content
te: విషయం

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: All users
te: అందరు వాడుకరులు
