Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
