Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xóa

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: content
vi: nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Add group
vi: Thêm nhóm

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.
