Alina (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Comments
de: Kommentare

en: Search
de: Suche

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: up
de: nach oben

en: Go to parent page
de: Zur übergeordneten Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Last post
de: Letzter Beitrag

en: Footer
de: Fußzeile

en: Topics
de: Themen

en: Posts
de: Beiträge

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhaltsende

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Go to previous forum topic
de: Vorheriges Thema

en: Go to next forum topic
de: Nächstes Thema

en: Enter the terms you wish to search for.
de: Die Begriffe eingeben, nach denen gesucht werden soll.
