Alina (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Comments
ro: Comentarii

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Footer
ro: Subsol

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Go to previous forum topic
ro: Subiectul precedent din forum

en: Go to next forum topic
ro: Următorul subiect din forum

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceţi termenii doriţi pentru căutare.
