Alina (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Footer
fa: پاورقی

en: Forum
fa: انجمن

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Go to previous forum topic
fa: رفتن به موضوع انجمن قبلی

en: Go to next forum topic
fa: رفتن به موضوع انجمن بعدی

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.
