Alina (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Go to previous forum topic
tr: Önceki forum konusuna git

en: Go to next forum topic
tr: Sonraki forum konusuna git

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.
