Alina (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Comments
ca: Comentaris

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: New comment
ca: Nou comentari

en: Last post
ca: Darrer article

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Forum
ca: Fòrum

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Go to previous forum topic
ca: Vés a la discussió anterior

en: Go to next forum topic
ca: Vés a la discussió següent
