Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Response
ar: الجواب

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: action
ar: إجراء

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Good
ar: جيد

en: Score
ar: الدرجة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Fields
ar: الحقول

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Role
ar: الدور

en: Allow
ar: اسمح

en: Close
ar: إغلاق

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Are you sure you want to delete these items?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هذه العناصر؟

en: Result
ar: نتيجة

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Session
ar: الجلسة

en: pending
ar: معلق

en: Activate
ar: تفعيل

en: Restore
ar: استرجاع

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Administrators only
ar: المديرون فقط
