Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: action
lt: veiksmas

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Good
lt: Gerai

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Role
lt: Rolė

en: Allow
lt: Leisti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: Result
lt: Rezultatas

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Accepted
lt: Priimti

en: Invite
lt: Pakviesti

en: This action can not be undone.
lt: Šis veiksmas negrįžtamas.

en: Session
lt: Sesija

en: Percentage
lt: Procentas

en: Administrators
lt: Valdytojai

en:  for
lt:  dėl

en: pending
lt: laukia

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Registration
lt: Registracija

en: Poor
lt: Silpnai

en: Lock
lt: Užrakints

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai
