Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Archive
ro: Arhivă

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: action
ro: acţiune

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Good
ro: Bun

en: Score
ro: Scor

en: Filter
ro: Filtru

en: Field ID
ro: ID câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Delete all
ro: Şterge tot

en: End
ro: Sfârşit

en: Role
ro: Rol

en: Allow
ro: Permite

en: Close
ro: Închideți

en: Defaults
ro: Implicite

en: Are you sure you want to delete these items?
ro: Sigur doriţi să ştergeţi aceste articole ?

en: Result
ro: Rezultat

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Accepted
ro: Admis

en: Invite
ro: Invită

en: Session
ro: Sesiune

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Restore
ro: Restaurează

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Field:
ro: Câmp:

en: Lock
ro: Blocat

en: Administrators only
ro: Numai administratorii
