Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (65 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Response
tr: Yanıt

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Summary
tr: Özet

en: Update
tr: Güncelle

en: Archive
tr: Arşiv

en: Add
tr: Ekle

en: Main
tr: Ana

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: action
tr: eylem

en: Email
tr: E-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Good
tr: İyi

en: Score
tr: Puan

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Field ID
tr: Alan kimliği

en: Fields
tr: Alanlar

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Role
tr: Rol

en: Allow
tr: İzin ver

en: Close
tr: Kapat

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Are you sure you want to delete these items?
tr: Bu öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Result
tr: Sonuç

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: Date/Time
tr: Tarih/Saat

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: This action can not be undone.
tr: Bu eylem geri alınamaz.

en: Team
tr: Takım

en: Teams
tr: Takımlar

en: Session
tr: Oturum

en: Percentage
tr: Yüzde

en:  for
tr:  için

en: pending
tr: beklemede

en: Cancelled
tr: İptal

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Registration
tr: Kayıt

en: Poor
tr: Zayıf

en: Lock
tr: Kilitle

en: Administrators only
tr: Sadece yöneticiler

en: Invites/Apps
tr: Davetler/Apps

en: Excellent
tr: Mükemmel
