Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں
