Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (56 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Response
fa: پاسخ

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Archive
fa: آرشیو

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Players
fa: اجرا کننده ها

en: Total
fa: مجموع

en: action
fa: عملکرد

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Good
fa: خوب

en: Score
fa: امتیاز

en: Filter
fa: فیلتر

en: Field ID
fa: شناسه فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Delete all
fa: حذف همه

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: End
fa: پایان

en: Role
fa: نقش

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Close
fa: بستن

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Are you sure you want to delete these items?
fa: آیا از حذف این آیتم‌ها اطمینان دارید؟

en: Result
fa: نتیجه

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Session
fa: نشست

en: pending
fa: معلق

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Note:
fa: توجه:

en: Decline
fa: رد کردن

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Registration
fa: عضویت

en: Poor
fa: ضعیف

en: Administrators only
fa: تنها مدیران
