Ultimate League Tool (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Response
he: תשובה

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Archive
he: ארכיון

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Total
he: סך הכל

en: action
he: פעולה

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Good
he: טוב

en: Score
he: ניקוד

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: Delete all
he: מחק הכל

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Role
he: תפקיד

en: Allow
he: אפשר

en: Close
he: סגירה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: Result
he: תוצאה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Accepted
he: התקבלו

en: This action can not be undone.
he: פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Session
he: תהליך

en: Administrators
he: מנהלים

en: pending
he: בהמתנה

en: Activate
he: הפעל

en: Restore
he: שחזור

en: Decline
he: דחייה

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Sessions
he: מושבים

en: Confirmed
he: מאושר

en: Poor
he: עלוב

en: Administrators only
he: מנהל בלבד
