Ultimate League Tool (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (82 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Response
nl: Antwoord

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Archive
nl: Archief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Main
nl: Hoofd

en: View
nl: Weergeven

en: Player
nl: Speler

en: Total
nl: Totaal

en: action
nl: actie

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: submit
nl: indienen

en: Good
nl: Goed

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: Fields
nl: Velden

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Role
nl: Rol

en: Allow
nl: Toestaan

en: Close
nl: Sluiten

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Are you sure you want to delete these items?
nl: Weet u zeker dat u deze items wilt verwijderen?

en: Result
nl: Resultaat

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: This action can not be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Team
nl: Ploeg

en: Teams
nl: Ploegen

en: Session
nl: Sessie

en: Team ID
nl: Ploeg-ID

en: Administrators
nl: Beheerders

en:  for
nl:  voor

en: pending
nl: in wachtrij

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Activate
nl: Activeer

en: Restore
nl: Herstellen

en: Note:
nl: Notitie:

en: Away
nl: Uit

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Division
nl: Afdeling

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Sessions
nl: Sessies

en: Organization Name
nl: Organisatienaam

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Administrators only
nl: Enkel beheerders

en: Sent by
nl: Verstuurd door

en: Wins
nl: Overwinningen

en: Rescheduled
nl: Opnieuw gepland

en: Registration Status
nl: Registratiestatus

en: Initial
nl: Initieel

en: Invite Date
nl: Datum uitnodiging

en: With Selected
nl: Met geselecteerde(n)

en: Select fields
nl: Velden selecteren
