Ultimate League Tool (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (77 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Response
ru: Ответ

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Summary
ru: Сводка

en: Update
ru: Обновить

en: Archive
ru: Архив

en: Add
ru: Добавить

en: Main
ru: Основная

en: View
ru: Просмотр

en: Players
ru: Проигрыватели

en: Player
ru: Плеер

en: Total
ru: Итого

en: action
ru: действие

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: submit
ru: отправить

en: Good
ru: Хорошо

en: Score
ru: Результат

en: Filter
ru: Фильтр

en: Field ID
ru: ID поля

en: Fields
ru: Поля

en: Delete all
ru: Удалить все

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Role
ru: Роль

en: Allow
ru: Разрешить

en: Close
ru: Закрыть

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Are you sure you want to delete these items?
ru: Вы уверены, что хотите удалить эти элементы?

en: Result
ru: Результат

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Accept
ru: Принять

en: Accepted
ru: Принятые

en: Invite
ru: Пригласить

en: Validation error
ru: Ошибка валидации

en: This action can not be undone.
ru: Это действие не может быть отменено.

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Teams
ru: Команды

en: Session
ru: Сессия

en: Percentage
ru: Процент

en: Administrators
ru: Администраторы

en:  for
ru:  для

en: pending
ru: в ожидании

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Activate
ru: Активировать

en: Restore
ru: Восстановить

en: View Node
ru: Смотреть материал

en: Decline
ru: Отклонить

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Registration
ru: Регистрация

en: Alphabetical
ru: По алфавиту

en: Sessions
ru: Сеансы

en: Confirmed
ru: Подтверждено

en: Poor
ru: Плохо

en: Lock
ru: Заблокировать

en: Administrators only
ru: Только администраторы

en: Create New Team
ru: Создать новую команду

en: Edit Field Information
ru: Редактировать информацию о поле
