Ultimate League Tool (6.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (95 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Дії

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Response
uk: Відповідь

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: Archive
uk: Архів

en: Add
uk: Додати

en: Main
uk: Головна

en: View
uk: Перегляд

en: Players
uk: Програвачі

en: Player
uk: Програвач

en: Total
uk: Всього

en: action
uk: дія

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: submit
uk: надіслати

en: Good
uk: Добре

en: Score
uk: Вага

en: Filter
uk: Фільтр

en: Field ID
uk: ID поля

en: Fields
uk: Поля

en: Delete all
uk: Видалити все

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Role
uk: Роль

en: Allow
uk: Дозволити

en: Close
uk: Закрити

en: Defaults
uk: Умовчання

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Are you sure you want to delete these items?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці елементи?

en: Result
uk: Результат

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Invite
uk: Запросити

en: Validation error
uk: Помилка перевірки

en: Current Status
uk: Стан

en: This action can not be undone.
uk: Ця дія незворотня.

en: Start Time
uk: Час початку

en: End Time
uk: Час закінчення

en: Team
uk: Команда

en: League
uk: Ліга

en: Teams
uk: Команди

en: Session
uk: Сеанс

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Administrators
uk: Адміністратори

en:  for
uk:  для

en: pending
uk: очікує

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Activate
uk: Задіяти

en: Restore
uk: Відновити

en: Note:
uk: Зверніть увагу:

en: Away
uk: Відійшов

en: Decline
uk: Відхилити

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Division
uk: Ділення

en: Games
uk: Ігри

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Alphabetical
uk: За алфавітом

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Organization Name
uk: Ім'я організації

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Game ID
uk: ІД гри

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Administrators only
uk: Тільки адміністратори

en: Logos
uk: Логотипи

en: Wins
uk: Перемог

en: Divisions
uk: Поділи

en: Create New Team
uk: Створити нову команду

en: Rescheduled
uk: Переплановано

en: Go Back
uk: Перейти назад

en: Initial
uk: Початковий

en: Captain
uk: Капітан

en: Excellent
uk: Відмінно

en: Select fields
uk: Оберіть поля
