Ultimate League Tool (6.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: action
hy: գործողություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Good
hy: Լավ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Role
hy: Դեր

en: Session
hy: Սեսիա
