Ultimate League Tool (6.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника
