Aberdeen (6.x-1.8) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Posted
sv: Inlagt

en:  by
sv:  av

en:  in
sv:  i

en: Back to top
sv: Tillbaka överst

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Display breadcrumb
sv: Visa länkstig

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.
