Aboutpeople (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en:  - Posted on
ar:  نشر على

en: More
ar: المزيد

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Logout
ar: خروج

en: People
ar: الأشخاص

en: Show descriptions
ar: عرض الأوصاف

en: Expand layout to include descriptions.
ar: تمديد النسق ليتضمن الأوصاف.

en: Hide descriptions
ar: إخفاء الأوصاف

en: Compress layout by hiding descriptions.
ar: ضغط النسق بإخفاء الأوصاف.

en: About
ar: حول
