Aboutpeople (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en:  - Posted on
tr:  Gönderme tarihi

en: More
tr: Devamı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Logout
tr: Çıkış

en: People
tr: Kişiler

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Show descriptions
tr: Açıklamaları göster

en: Expand layout to include descriptions.
tr: Açıklamaları içeren daha geniş bir görünüm üretir.

en: Hide descriptions
tr: Açıklamaları gizle

en: Compress layout by hiding descriptions.
tr: Açıklamaları gizleyerek daha kompakt bir görünüm oluşturur.

en: New password
tr: Yeni parola

en: Sign up
tr: Kaydol

en: About
tr: Hakkında
