abuse (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Age
ar: العمر

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: الإدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: History
ar: الأرشيف

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Status:
ar: الحالة:

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Comment
ar: التعليق

en: OK
ar: موافق

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: here
ar: هنا

en: comments
ar: تعليقات

en: Hidden
ar: مخفي

en: Pending
ar: معلّق

en: Moderate
ar: مراقبة

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: comment
ar: تعليق

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: users
ar: الأعضاء

en: allow
ar: اسمح

en: ban
ar: احجب

en: Warnings
ar: تحذيرات
