abuse (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Save
hy: Պահպանել

en: History
hy: Պատմություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hidden
hy: Թաքնված
