abuse (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Age
ur: عمر

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Email
ur: ای میل

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
