abuse (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Age
lt: Amžius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: History
lt: Istorija

en: Status:
lt: Būsena:

en: Email
lt: El. paštas

en: Comment
lt: Komentaras

en: OK
lt: Gerai

en: email
lt: el. paštas

en: here
lt: čia

en: Flag
lt: Pažymėti

en: comments
lt: komentarai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: comment
lt: komentaras

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: cancel
lt: atšaukti

en: users
lt: nariai

en: Reason
lt: Priežastis

en: test
lt: testas

en: Type:
lt: Tipas:

en: allow
lt: leisti

en: ban
lt: uždrausti
