Acidfree Albums (6.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Album
lt: Albumas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Region
lt: Sritis

en: Upload
lt: Įkelti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: description
lt: aprašymas

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Empty
lt: Tuščia

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: image
lt: paveikslėlis

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title
