Acidfree Albums (6.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: root
te: మూలం

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Move
te: తరలించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Items
te: అంశాలు
