Acidfree Albums (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Item
ar: عنصر

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: root
ar: جذر

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Field
ar: حقل

en: Move
ar: تحريك

en: Update
ar: تحديث

en: Album
ar: ألبوم

en: Access
ar: الوصول

en: Add
ar: إضافة

en: Region
ar: منطقة

en: Upload
ar: رفع

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Published
ar: منشور

en: Fields
ar: الحقول

en: Items
ar: أخبار

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: List view
ar: عرض بالقائمة

en: Destination
ar: الوجهة

en: Are you sure you want to delete these items?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هذه العناصر؟

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Empty
ar: فارغ

en: Not published
ar: لم ينشر

en: image
ar: صورة

en: Sticky
ar: مثبت

en: Not promoted
ar: غير مُرَق

en: Edit %title
ar: نحرير %title
