Acquia Connector (6.x-1.8) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర
