Acquia Connector (6.x-1.8) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: Throttle
ur: تھروٹل

en: Normal
ur: عمومی

en: Parse error. Not well formed
ur: ایرر کو پارس کریں.يہ ویلفارمڈ نھیں
