Acquia Connector (6.x-1.9) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Normal
lt: Normalus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Other
lt: Kiti

en: incompatible
lt: nesuderinama

en: Incompatible with this version of Drupal core
lt: Nesuderinama su šia Drupal šerdies versija

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
lt: Ši versija nesuderinama su !core_version Drupal šerdis versija

en: Incompatible with this version of PHP
lt: Nesuderinama su šia PHP versija

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiam moduliui reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Parse error. Not well formed
lt: Frazės klaida. Neteisingai suformuota.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.
