Acquia Purge (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Path
ar: المسار

en: System
ar: النظام

en: External
ar: خارجي

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Cache pages for anonymous users
ar: تخزين صفحات للمستخدمين المجهولين.
