Action email role (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Message
ar: الرسالة

en: Sent email to %recipient
ar: أُرسل البريد إلى %recipient

en: The subject of the message.
ar: موضوع الرسالة.

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
