Action email role (6.x-1.11) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Sent email to %recipient
fr: Courriel envoyé à %recipient

en: The subject of the message.
fr: Le sujet du message.

en: Node types
fr: Types de nœuds

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
fr: Utiliser les motifs de remplacement -raw dans le texte pour éviter les problèmes liés aux entités HTML.
