Action email role (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Message
az: Mesaj

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
