Action Jabber (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: actions
ar: الإجراءات

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Port
ar: منفذ

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: The message to be displayed to the current user. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
ar: الرسالة التي ستُعرض للمستخدم الحالي. يمكنك أن تستخدم المتغيرات التالية: %site_name و %username و %node_url و %node_type و %title و %teaser و %body. لكن لاحظ أن بعض المتغيرات لا تتوفر في كل السياقات.
