Action Jabber (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: actions
ne: कार्यहरू
