Action Jabber (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: actions
ro: operaţiuni

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
