Activism (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Comments
ur: تبصرے

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
