Activism (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Your e-mail address
hu: Email cím

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Field name
hu: Mező neve

en: State
hu: Állapot

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Your first name
hu: Keresztnév

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: City
hu: Város

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Zip code
hu: Irányítószám

en: E-mail subject
hu: Az e-mail tárgya

en: Street address
hu: Utca

en: Display as
hu: Megjelenítés mint

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: Your message
hu: Az üzenet

en: Report
hu: Beszámoló

en: Campaign
hu: Kampány

en: Destination URL
hu: Cél webcím

en: Recipient e-mail address
hu: Címzett e-mai címe

en: Format: @date
hu: Formátum: @date

en: Petition
hu: Petíció
