Activism (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Total
pl: Razem

en: Your e-mail address
pl: Twój adres e-mail

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: State
pl: Stan

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: E-mail subject
pl: Temat wiadomości e-mail

en: Street address
pl: Ulica

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: E-mail header
pl: Nagłówek maila

en: E-mail footer
pl: Stopka maila

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: Your message
pl: Twoja wiadomość

en: Report
pl: Raport

en: Campaign
pl: Kampania

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego
