Activism (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Comments
ar: التعليقات

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Total
ar: المجموع

en: Your e-mail address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: State
ar: الحالة

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Goal
ar: هدف

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: E-mail header
ar: ترويسة البريد الإلكتروني

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: Your message
ar: نص رسالتك
