Activism (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Comments
az: Şərhlər

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Field name
az: Sahə adı

en: State
az: Dövlət

en: Goal
az: Məqsəd
